Skocz do zawartości
Zarejestruj się
Sklep
AMXBANS
Gra Nazwa Adres Monitoring Menu
█|͇̿V͇̿I͇̿P͇̿[CS-DEATHRUN.PL]DeathRunClassic█ 185.25.148.169:27020 HTLV Połącz
Cs-DeathRun.pl [7MAPS][FREE VIP][ASYSTY] 193.33.176.148:27015 HTLV Połącz
[cs-deathrun.pl] DeathMatch [4MAPS] 185.25.148.169:27019 HTLV Połącz
Zaloguj się, aby obserwować  
Kirito

RASTA

Polecane posty

W poniedziałek dnia 17.12.2018 na serwerze gracz Kippo otrzymał bana za obrazę odmina. Nie obchodziło by mnie to zbytnio lecz ja tak samo otrzymałem za obraze admina (a nie odzywałem się nawet w celach komunikacyjnych) . Miałem ok. 7 tyś. skoków , lecz po odczekaniu 30 min miałem okrągłe 0. Mam nadzieje , że zainteresujesz się tym Volter , ponieważ za każdym razem gdy chce coś uzgodnić z Rastą to albo wyjdzie z serwera albo mnie ignoruje. Pozdrawiam.

SlabaRyba

192.168.0.18

17.12.2018

[cs-deathrun.pl]DeathRunClassic

Na serwerze gracz Kippo otrzymał bana za obrazę odmina. Nie obchodziło by mnie to zbytnio lecz ja tak samo otrzymałem za obraze admina (a nie odzywałem się nawet w celach komunikacyjnych) . Miałem ok. 7 tyś. skoków , lecz po odczekaniu 30 min miałem okrągłe 0. Mam nadzieje , że zainteresujesz się tym Volter , ponieważ za każdym razem gdy chce coś uzgodnić z Rastą to albo wyjdzie z serwera albo mnie ignoruje. Pozdrawiam.

Nie wydaje mi się bym ciebie bądź serwer ale powiedz mi czemu mnie mnie ignorowałeś albo z serwera wychodzileś... Po banie wracam pytam za co a ty do mnie "musiałeś coś napisać <3" czy coś w tym stylu...

Poszło za to samo na tyle samo. A pisałeś dopiero że obrażałem serwer i ciebie a teraz już niby nie pamiętasz... Coś jest nie tak

Czy ja pisze że czegoś nie pamiętam napisałeś ze "Po banie wracam pytam za co a ty do mnie "musiałeś coś napisać <3" czy coś w tym stylu..."odpowidzialem ci a na to za co bana dostałeś to też w sumie ci odpowidzialem wiec chyba koniec tematu ....

Więc Szukamy

SlabaRyba -15:44:43- 'say' "rasta to zajebany frajer"
SlabaRyba -15:38:52- 'say' "W GORE SERCA JEBAC RASTE"
SlabaRyba -15:31:33- 'say' "rasta to zajebana dziwka""

Jedyne Logi, które mówią o Wyzywaniu Admina, następnym razem proszę o dokładną godzinę.

Volter,oznajmiam że to było prawdopodobnie po tym całym banie,grałem w tej chwili kiedy gracz Slabaryba grał i wyzywał pana ADMINKA Rasta.Więc myślę że ban nie powinien być uznany chyba ze ten drugi :).I może troszkę pomyśl nad rasta albo z nim pogadaj bo widzę dużo graczy którzy się skażą na niego :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować